Back to the top

Hej, tu Ania i Michał ☺

Podróże w Naturze to blog podróżniczy dla tych, którzy:

• kochają podróże blisko natury i na jej łono, 

• podróżowanie i eksplorowanie mają w swojej naturze, 

• cenią poznawanie świata lokalsów w ich naturalnym środowisku.

Czasem udajemy się oczywiście do miejskiej dżungli, bo w końcu i dzicy podróżnicy potrzebują miejskich wibracji, świateł i zdobyczy cywilizacji. Bo natura najlepiej smakuje przegryzana miastem.

Podróże w Naturze to nowa nazwa naszego bloga podróżniczego. Wcześniej tworzyliśmy pod szyldem „Petrykivka” – nazwa ta, chociaż wyjątkowa i niepowtarzalna, nie od razu kojarzyła się z podróżowaniem i nie każdy potrafił ją zapamiętać ☺ Tym bardziej, że pochodziła ze słownika ukraińskiego, ponieważ wcześniej pisaliśmy baaardzo dużo o Ukrainie. Postanowiliśmy więc ułatwić sprawę Wam i nam, tworząc nową, łatwiejszą nazwę, która sprawia, że od razu wiesz, że znajdziesz tu tematy podróżnicze. Nazwę, która w pełni odda charakter naszych podróży.

Podróży na jakość a nie ilość i kilometry. Bo możesz mieć duszę odkrywcy, wychodząc zaledwie poza furtkę swojego podwórka. Liczy się przenikliwość i przeżywanie, a nie wyścig na liczbę odwiedzonych państw. Uważamy, że podróżowanie to nie tyle spełnianie własnych ambicji i koncentracja na ego, które odhacza kolejne punkty na mapie, co oddawanie hołdu Ziemi za jej Piękno, za naturę i zjawiska, jakimi nas obdarowuje.

Natura nie ma swojego działu marketingu, dlatego PR robimy jej my 🙂

Zapraszamy Cię do śledzenia wpisów i filmów z naszych przygód. Z wielką chęcią poznamy Twoje wrażenia i doświadczenia. Inspirujmy się wzajemnie!

Hi, Impact