Turystyczne Mistrzostwa Blogerów – nasz blog reprezentuje Podlaskie

Hej, Dzicy Podróżnicy! O tym, że zostaliśmy wybrani z szerokiego grona blogów podróżnicych do projektu Turystyczne Mistrzostwa Blogerów pisaliśmy w tym tekście. Tymczasem przybywamy z krótką zajawką o tym, jak możecie wesprzeć nas i Podlaskie w wygranej tego konkursu.

Tak, samo dostanie się do projektu to fajna sprawa, ale to również konkurs, w którym rywalizują regiony. Podlaskie jeszcze nigdy nie stanęło na podium w tym konkursie i chcemy to zmienić. Bo to wyjątkowy region, pełen magii, którą funduje mu natura, a także niesamowite bogactwo kulturowe, płynące z obecności wielu mniejszości narodowych i religijnych. Ta wielokulturowość dostarczyła Podlaskiemu kolejnych dobroci: zróżnicowanej, pysznej kuchni, a także niespotykanej nigdzie indziej w Polsce architektury.

Jak Ty możesz pomóc w wygranej?

Głosuj na nas i na Podlaskie

2. W dniach 10.11.2020 – 24.11.2020 głosuj na nas i na Podlaskie na tej stronie. Głos można oddać co 48 godzin, zatem im szybciej zagłosujesz, tym większą ich pulę będziesz mieć do wykorzystania. Pamiętaj o potwierdzeniu głosu na poczcie e-mail. Dziękujemy Ci po stokroć, odpłacimy się kolejnymi super inspiracjami!

Nasze treści z Podlasia i Suwalszczyzny na konkurs

Nasz pierwszy wpis konkursowy w ramach mistrzostw możecie przeczytać tutaj. To lekkostrawny przewodnik na podróż samochodem na 3 dni w 3 parkach na północy Podlaskiego. Wybraliśmy tam najciekawsze szlaki. Biebrzański Park Narodowy, Wigierski i Suwalski Park Krajobrazowy czekają na Was. Jeśli podoba Ci się ten przewodnik, każde jego udostępnienie szerszemu gronu zwiększa nasze szanse w konkursie 🙂

A w kolejnym wpisie oprowadzamy Was szlakiem kolorowej i drewnianej architektury Podlasia. Pokazujemy więc barwne, drewniane cerkwie, tatarskie meczety i… zresztą, sami zobaczcie! Będzie nam przemiło, jeśli będziecie w tej podróży z nami.

Wskakujcie na nasze social media i dodajcie kopa naszym treściom o Podlasiu i Suwalszczyźnie. Dziękujemy Wam z całego serducha, będziemy odwdzięczać się kolejnymi przewodnikami z Polski i ze świata.

Tu pokazujemy Podlaskie na Instagramie.

Tu na Facebooku.

A tu na YouTube jest nasz klimatyczny film z klimatycznego Podlasia 🙂

Polska

2 Komentarze w “Jak możesz pomóc wygrać nam i Podlaskiemu Turystyczne Mistrzostwa Blogerów?”

A Ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *